Flabélos

 • - CVIČENÍ SE ÚČASTNÍ 100% SVALOVÝCH VLÁKEN, VE SROVNÁNÍ SE 40% PŘI KLASICKÉM CVIČENÍ
 • - ZVYŠUJE POČET SVALOVÝCH VLÁKEN - SÍLU, PEVNOST A VÝDRŽ SVALŮ.
 • - ZVÝŠENÍ PRODUKCE KOLAGENU PRO HLADŠÍ PLEŤ.
 • - LYMFODRENÁŽNÍ ÚČINEK.
 • - REDUKUJE CELULITIDU.
 • - SPALUJE 300 KALORIÍ ZA 15 MINUT A TÍM REDUKUJE VÁHU.
 • - ODSTRAŇUJE BOLESTI ZAD V KŘÍŽOVÉ OBLASTI A KLOUBŮ.
 • - ZLEPŠENÍ ROVNOVÁHY A ROZSAHU POHYBU.
 • - ZVÝŠENÍ PRUŽNOSTI CELÉHO TĚLA.
 • - ZVÝŠENÍ PRŮTOKU KRVE A OKYSLIČENÍ VŠECH KOSTNÍCH TKÁNÍ.
 • - ZVÝŠENÍ HUSTOTY KOSTNÍ TKÁNĚ A TÍM SNÍŽENÍ RIZIKA OSTEOPORÓZY.
 • - ZLEPŠENÍ STAVU PACIENTŮ TRPÍCÍCH PARKINSONOVOU CHOROBOU.
 • - VĚDECKY PODLOŽENÝ POZITIVNÍ ÚČINEK NA PACIENTY S ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU.
 • - ZLEPŠENÍ CELKOVÉ KONDICE U STARŠÍCH LIDÍ.

Převratná technologie přístrojů FLABéLOS je nejen podepřená důvěryhodnou vědou, ale také ji podporuje mnoho profesionálů po celém světě. Lidé z oblasti sportu, péče o zdraví, univerzit, fitness a trenéři nemluvě o obrovském počtu celebrit, ti všichni používají FLABéLOS a mají z něho užitek!

 

CO JE PŘÍSTROJ FLABÉLOS?

FLABéLOS přístroj je revoluční fitness zařízení, které pomůže každému, kdo ho používá za účelem zhubnutí, tvarování svalů a těm, co se chtějí lépe cítit! Přístroj využívá vědeckých poznatků o vibraci celého těla k zaručení optimálních výsledků.  10 minut cvičení na FLABéLOS je srovnatelné s 1 hodinou cvičení v posilovně.

 

JAK TO FUNGUJE

Koncept je založen na principu Newtonova gravitačního zákona. Deska na FLABéLOS se pohybuje nahoru a dolů různou rychlostí. Vaše tělo se přirozeně snaží udržet rovnováhu. Tyto změny rozsahu vibrování a rychlosti zvyšují svalovou reakci a vyvolávají velké množství nucených svalových stahů. Neustálé střídání naklápěcích pohybů má za následek svalové kontrakce a  posílání vibračních impulsů do vašich svalů. Tyto impulsy putují do míchy nervy, co mají pod kontrolou pohyby svalů ovládající rovnováhu. V průběhu cvičení je třesení hlavou minimalizováno díky pánvi, která otřesy pohlcuje.

 

OSCILACE VS. VIBRACE (POHYBLIVÉ DESKY/POWER PLATES)

Existují dva odlišné typy vibračních přístrojů a je důležité porozumět  v čem se liší. První typ vibračního přístroje – Lineární (rovněž uváděn jako “pístový”, “power plates” nebo “tri-planar”)  je účinný pro zlepšení “skoku do výšky”, což jej činí oblíbeným u fotbalových a basketbalových týmů. 

Druhý typ - Oscilační - je navržen pro širokou veřejnost za účelem vylepšení držení těla a tvarování svalů

Lineární vibrační přístroj napodobuje reakci uživatele jako při skoku. Svaly na obou stranách těla se stáhnou ve stejnou chvíli, což působí na tělo velkou silou – až 6-ti násobek (nebo 600%) váhy těla uživatele. Opakováním takového silného účinku se stávají některé pozice nevyhovující, a obvykle ti, co mají problémy s klouby nebo páteří, shledají tyto svalové stahy nepříjemné nebo až bolestivé. FLABéLOS přístroj je oscilační zařízení,  které může pracovat i s větší váhou uživatele, nemá tolik intenzivní dopad na tělo a udržuje páteř pružnější a uvolněnější.Trojrozměrný oscilační systém (T.O.S.), který využívá FLABéLOS FL-3000 v9, vytváří příjemný kolébavý pohyb, který způsobuje, že mozek vysílá svalům signály, aby se aktivně stáhly a udržovaly rovnováhu. Výsledkem je terapeutický, svaly-tvarující a posilující trénink. Tento unikátní systém podporuje všechny výhody vibrace celého těla s minimálním rizikem poškození kloubů nebo šlach, a tím se stává bezpečným a účinným zdrojem cvičení, wellness a terapií nezávisle na vašem věku. Ačkoliv oba systémy vyvolávají  nucené napětí vašich svalů, oscilační vibrace přístroje FLABéLOS FL-3000  mají jednoznačně bezpečný  přínos pro tělo, čehož při lineárním vibračním tréninku nemůžete docílit ani při jednoduché pozici vestoje. Naši zákazníci shledávají oscilační pohyblivé  desky při dlouhodobém pravidelném používání mnohem pohodlnější než vertikální vibrační podstavec.

 

VÍCE O FLABÉLOS…

Vývoj založený na teorii rovnováhy v sportovním vědním oboru, nový FLABéLOS zvyšuje propriocepci (schopnost koordinovat tělo v prostoru), využívá svaly, které vaše tělo používá k tomu, aby se uvedlo do rovnováhy a setřáslo, setřáslo, setřáslo tuk!

Výsledkem jedinečného vyrovnávacího posilovacího tréninku na přístroji FLABéLOS je zlepšené držení těla, lepší krevní oběh, silnější a pružnější svaly. Kompaktní nový FLABéLOS je dokonalým posilovacím přístrojem, který vámi třese, abyste byli štíhlejší, zdravější a v lepší kondici!

MYŠLENKA

Myšlenka je založena na Newtonově zákonu přitažlivosti. Talíře na přístroji FLABéLOS se v různých rychlostech pohybují nahoru a dolů. Vaše tělo se vás přirozeně snaží stabilizovat. Tyto změny v rozkyvech a změny rychlosti zvyšují účinek svalů a vytvářejí více mimovolných stahů svalů.

JAK CELÝ TRÉNINK VIBRACE CELÉHO TĚLA ZA POUŽITÍ PŘÍSTROJE FLABELOS FUNGUJE?

Přístroj FLABéLOS je nové tréninkové náčiní. Výzkum a vychytralá technologie prokázaly, že vibrační trénink zlepšuje tělo a je pro něj užitečné v mnoha ohledech. Sověti užívali trénink „Vibrace celého těla“ na začátku 70. let minulého století pro profesionální a olympijské atlety. Ale v současnosti, o několik desítek let později, je to nejen dostupné i pro vás, ale jeho technologie je navíc rozvinutější, což má ještě osvědčenější účinky.

Přístroj FLABéLOS vysílá rychlý sled vibrací speciálně vytvořených tak, aby aktivovaly a stimulovaly stěny svalů.

 

CENÍK:

1 lekce = 85,- / 30 min

10 lekcí = 850,- + 1 lekce zdarma

k 1. lekci je trenér zdarma

Rezervujte si Flabélos na tel: 466411991


Obrázky: